Zážitkové lezenie na skalách

Vyskúšajte si lezenie na skalách v nádherných skalných oblastiach Liptova v sprievode našich inštruktorov. Zaručený zážitok pre nováčikov, začínajúcich skalolezcov, ale určite aj pre pokročilých športových lezcov.

Metodické kurzy skalného lezenia

Naučte sa základy metodiky skalného lezenia. Výcvik prebieha pod dohľadom našich kvalifikovaných inštruktorov, ktorí Vás prevedú všetkým čo potrebujete k tomu, aby ste mohli bezpečne samostatne vykonávať skalné lezenie. Výcvik prebieha v prostredí krásnych skalných oblastí na Liptove.

Zážitkové lezenie na skalách

Chceli by ste si vyskúšať lezenie na zaistených cestách via ferrata a neviete ako na to? Absolvujte kurz lezenia po via ferrata so skúseným lezeckým inštruktorom.

Zážitkové lezenie na lezeckej stene

Vyskúšaj lezenie na lezeckej stene a zaži trocha adrenalínu. Lezenie na lezeckej stene je príjemným zážitkom vhodným pre každého. Vyžaduje síce trocha fyzickej zdatnosti, ale náročnosť lezenia je vždy prispôsobená Vašim schopnostiam.

Metodické kurzy na lezeckej stene

Naučte sa základy metodiky lezenia na umelej stene. Výcvik prebieha pod dohľadom našich kvalifikovaných inštruktorov, ktorí Vás prevedú všetkým čo potrebujete k tomu, aby ste na umelej lezeckej stene vedeli liezť a istiť samostatne a bezpečne.

Výcvik zlaňovania

Naučte sa ako bezpečne zlaňovať na skalách a v horách. Zlaňovanie je zábava. Prekonajte svoj strach z výšok a naučte sa ako zlaňovat správne a efektívne v sprievode našich inštruktorov.

Chcete sa zlepšiť v lezení a zefektívniť váš tréning? V našej horolezeckej škole pôsobia aj tréneri športového lezenia. Dohodni si termín individuálneho tréningu alebo si s nami naplánuj svoju tréningový cyklus.

Teambuildingy

Zorganizujeme pre Vás lezecký teambuilding na kľúč presne podľa Vašich požiadaviek. Môže sa jednať o zážitkové lezenie na lezeckej stene či na skalách, výcvik zlaňovania, návštevu lezeckej cesty via ferrata v sprievode našich inštruktorov alebo podobné aktivity.

Darujte vašim priateľom a blízkym originálny darček. Zážitkové lezenie na lezeckej stene či na skalách alebo metodický kurz bude určite darčekom, ktorý ocení každý milovník hôr, prírody, športu, či pohybu.

Naši inštruktori

Kto sme

Lezenie je viac ako šport - je to činnosť vzbudzujúca emócie, adrenalín, je to možnosť ako spoznať samého seba a prekonať svoje limity.

Pri výcviku v prvom rade myslíme na bezpečnosť našich klientov, ale každý dotyk zo skalou, či chytom na lezeckej stene musí byť pre našich klientom aj zážitkom.

Zažite to aj vy a vyskúšajte lezenie na skalách či na lezeckej stene na Liptove pod vedením našich kvalifikovaných a skúsených inštruktorov!

Mailinglist

Chcete dostavať informácie o nových kurzoch a novinkách zo sveta horolezeckej metodiky?

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu!

Kde nás nájdete

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.