Najdôležitejšie uzly používané v horolezectve, návody ako ich viazať, popis vhodného použitia.

Metodické postupy pre improvizovanú záchranu a sebazáchranu v horskom a skalnom teréne - Straussova metóda (vytiahnutie protiváhou), metóda HOI.

Upozornenie

Informácie dostupné na týchto stránkach nie sú plnohodnotnou náhradou lezeckého kurzu. Horolezecká metodika je oblasť, ktorá sa neustále vyvíja. Aj keď sa v maximálnej miere snažíme, aby informácie uverejnené na tejto stránke boli správne a presné, prevdázkovateľ tejto stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté pri aplikovaní postupov uvedených na tejto stránke.

Naši inštruktori

Kto sme

Lezenie je viac ako šport - je to činnosť vzbudzujúca emócie, adrenalín, je to možnosť ako spoznať samého seba a prekonať svoje limity.

Pri výcviku v prvom rade myslíme na bezpečnosť našich klientov, ale každý dotyk zo skalou, či chytom na lezeckej stene musí byť pre našich klientom aj zážitkom.

Zažite to aj vy a vyskúšajte lezenie na skalách či na lezeckej stene na Liptove pod vedením našich kvalifikovaných a skúsených inštruktorov!

Mailinglist

Chcete dostavať informácie o nových kurzoch a novinkách zo sveta horolezeckej metodiky?

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu!

Kde nás nájdete

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.